Podplutbe na korenu penisa

Podplutbe na korenu penisa

Postby SANDOKAN123456 » Thu Oct 30, 2014 1:15 pm

Več kot pol leta sem uporabljal erekcijsko vodno črpalko Bathmate. Občasno so mi popokale kapilare, vendar to je trajalo dan ali dva, pa je bilo vse OK. Kake dva meseca nazaj, pa je na korenu penisa blizu glavice kar naenkrat postalo skoraj po celem obsegu črno. Izgleda kot neke vrste podplutbe ( temno modra lisa). Ker sem mislil, da bo ta temno modra lisa izginila, sem še vedno uporabljal Bathmate. Sicer ne več tako agresivno. Situacija se ni popravila, zato sem z Bathmathom prekinil že dobra dva meseca nazaj. Istočasno sem se začel mazati s Hepan kremo. Mazal sem se en mesec, pa ni bilo nič bolje. Sedaj se približno en mesec mažem s Lioton 1000 i.e./g gel, pa tudi ni nič bolje. Podplutba še vedno ne izgine. Ko je penis nabrekel, se podplutba vidi manj, ko pa je v mehkem stanju je pa videti prav grdo. Ko raztegnem kožo na penisu vidim, da je v bistvu črna koža. Okoli žil ni videti, da bi bile le te popokane.
Zanima me, kaj mi je storiti? K osebnemu zdravniku ne bi rad šel s tem vprašanjem. Ali obstaja kaka krema, za pospešitev odprave teh težav? Ali bo ta podplutba izginila sama od sebe? V kakšnem času? Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor.
SANDOKAN123456

Return to Benigna hiperplazija prostate - BHP